Rose Divine Çubuklu Oda Kokusu 100 ml
Rose Divine Çubuklu Oda Kokusu 100 ml
Rose Divine Çubuklu Oda Kokusu 100 ml

Rose Divine Çubuklu Oda Kokusu 100 ml

Marka : PEREJA
Fiyat : ₺750,00(KDV Dahil)

Bir gül yaprağının kadifemsi dokusunu hissettirecek bu özel koku, Aşkı temsil eden dünyanın en önemli çiçeğinin ilahi büyüsünü üzerinize taşıyacak.

:

Rose Divine Çubuklu Oda Kokusu 100 ml

 

Rose Divine‘ın parfümüyle çokça beğenilen kokusu bu defa sevdiğiniz mekanları da saracak. Uzun süre etkili ve yayılımı güçlü karakteriyle Rose Divine çubuklu oda kokusu, evinize gülün en asil halini yansıtıyor. Çiçeksi amber karakterinde tarif edebileceğimiz Rose Divine, Isparta güllerinin eşsiz kokusundan evvel ilk koklayışta şeftali, kayısı ve lişi meyvelerinin tatlı havasını bize hissettiriyor. Kremsi olarak da tarif edebileceğimiz kokunun kalbindeki gül kokusu, öd ağacı, tütsü ve vanilya notalarıyla ilahi bir boyuta evriliyor.

 

Üst Nota: Liçi, Armut, Bergamot

Orta Nota: Isparta Gülü, Öd Ağacı, Tütsü

Alt Nota: Vanilya, Amber, Odunsu Notalar

 

Kullanım Şekli: Metal başlığı çevirerek çıkartın, tıpayı çıkarttıktan sonra ahşap başlığı tekrar takın. Ürünle birlikte gelen rattan bambu çubukları şişenin içerisine yerleştirin. Çubukların kokuyu emmesi ve tüm ortama yayılması için yaklaşık oniki saat gerekecektir. Kokunun etkili şekilde ortama yayılması için çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ederiz. Ortamdaki koku seviyesini isteğinize göre çubukları azaltıp veya artırarak ayarlayabilirsiniz. Çubukları yakmayın. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat edin.

Cinsiyet
UNISEX
Kütlesi
100ML
Kab Maddesi
STANDART