Joyful Moments Sıvı Sabun 250 ml
Joyful Moments Sıvı Sabun 250 ml

Joyful Moments Sıvı Sabun 250 ml

Marka : PEREJA
Fiyat : ₺130,00(KDV Dahil)

Hayatın mutlu anları ve umutları çağrıştıran bu özgün ve tatlı kış kokusu, hemen ilk andan itibaren adeta içinizi ısıtacak. Dumanı üstünde taptaze ve leziz zencefilli kış kurabiyesinden ilham alınarak tasarlanan kokumuz mutluluk duygumuzu uyarıyor.

:

Joyful Moments Sıvı Sabun 250 ml

 

Joyful Moments sıvı sabun, Üst notalarında Limon ve portakal gibi narenciye karakteri ile acı badem ve hindistan cevizi  gibi notalarla leziz bir başlangıç yaparak  kendisini hissettiren Joyful Moments, kokunun gövdesinde keskin zencefil, muskat ve tarçının  aromatik  havasını yoğun olarak hissettiriyor.  Alt notalarda ise vanilya , misk, tonka fasulyesi ve karamel ile koku yine mutlu ve tatlı karakterde final yapıyor.

 

İçeriğinde sülfat ve paraben içermeyen özel formulü ile yararlı yağ ve özütler ile oluşturulmuş formülü ile cildinizi temizlerken aynı zamanda besler ve nem dengesini korumaya yardımcı olur. Üzüm çekirdeği yağı özü ile cildinizin ihtiyaç duyduğu E vitaminini sağlar. Cildin elastikiyatini korur ve gözeneklerinin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ayrıca formülündeki jojoba çekirdeği , aloe vera yaprağı ve nar özleri ile cildi besleyerek dış etkenlerin sebep olduğu olumsuz etkilerden korur.

 

Üst Nota: Limon, Portakal, Acı Badem, Hindistan Cevizi

Orta Nota: Zencefil, Muskat, Tarçın

Alt Nota: Vanilya, Misk, Tonka Fasulyesi, Karamel

 

Kullanım Şekli: Bir miktar sıvı sabunu elinizde köpürtüp, cildinizi ovalayarak ellerinizin etkin biçimde temizlenmesini sağlayın. Ardından bol suyla durulayın.

Kab Maddesi
STANDART