Hierapolis Duş Jeli 400 ml
Hierapolis Duş Jeli 400 ml
Hierapolis Duş Jeli 400 ml

Hierapolis Duş Jeli 400 ml

Ege'nin en güzel antik kentlerinden; Hierapolis'in, imparatorluk zamanlarından bu yana meşhur olan şakayık kokusunun o büyüleyici kokusuyla geçmişe tanıklık edin.

Hierapolis Duş Jeli 400 ml

 

Hierapolis Duş Jeli, Üst notalarında kırmızı meyveler ve çarkıfelek ile meyvemsi bir açılış yapan Hierapolis, kokunun gövdesini oluşturan şakayık çiçeğinin kadifemsi çiçek notalarına evriliyor. Sonrasında dahil olan orkide, tutkunun kokuya dönüşmüş hali olarak karşımıza çıkıyor. Alt notalardaki vanilya ise Hierapolis kokusunun kalıcılığına katkıda bulunuyor.

 

İçeriğinde yararlı yağ ve özütler ile oluşturulmuş formülü ile bu özel duş jeli cildinizi temizlerken aynı zamanda besler ve nem dengesini korumaya yardımcı olur. Üzüm çekirdeği yağı özü ile cildinizin ihtiyaç duyduğu E vitaminini sağlar. Cildin elastikiyatini korur ve gözeneklerinin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ayrıca formülündeki jojoba çekirdeği , aloe vera yaprağı ve nar özleri ile cildi besleyerek dış etkenlerin sebep olduğu olumsuz etkilerden korur. Sülfat ve Paraben içermez.

 

Üst Nota: Kırmızı Meyveler

Orta Nota: Şakayık, Orkide

Alt Nota: Vanilya

 

Kullanım Ömrü: Kapak açıldıktan sonra 12 ay

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR