Estanpol Duş Yağı 250 ml
Estanpol Duş Yağı 250 ml

Estanpol Duş Yağı 250 ml

Fiyat : ₺180,00(KDV Dahil)

Antik şehirlerimizin baştacı, bir çok medeniyetin başkenti İstanbul'a atfedilen Estanpol, bu şehirle özdeşleşmiş Erguvan ağaçlarının boğaz esintisiyle karışan eşsiz kokusundan ilham alınarak tasarlandı.

:

Estanpol Duş Yağı 250 ml

 

Estanpol Duş Yağı, antik İstanbul'u baştan başa kuşatan yeşil alanlarının otsu kokusu ve yeşil yapraklar ile açılış yapıyor. Sonrasında kokunun ana temasında erguvana, gül, siklamen ve müge çiçiekleri eşlik ederek bizi İstanbulun çiçeklerle bezeli doğasına götürüyor. Kokunun alt notalarında yer alan yasemin ve deniz notaları ile boğazın esintili havası içimize işliyor.

 

İçeriğinde yararlı yağ ve özütler ile oluşturulmuş formülü ile cildinizi temizlerken aynı zamanda besler ve nem dengesini korumaya yardımcı olur. Üzüm çekirdeği yağı özü ile cildinizin ihtiyaç duyduğu E vitaminini sağlar. Cildin elastikiyatini korur ve gözeneklerinin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ayrıca formülündeki jojoba çekirdeği , aloe vera  yaprağı ve nar özleri ile  cildi besleyerek dış etkenlerin sebep olduğu olumsuz etkilerden korur. SLS ve Paraben içermez.

 

Üst Nota: Yeşil Yapraklar, Bergamot, Misket Limonu, Müge

Orta Nota: Neroli, Gül, Erguvan

Alt Nota: Yasemin, Orkide, Marine Notalar

 

Kullanım şekli: Yeterli miktarda duş yağını elinize dökün ve ıslak cildinize uygulayın. Bir iki dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayın.