Estanpol  Çubuklu Oda Kokusu 100 ml
Estanpol  Çubuklu Oda Kokusu 100 ml
Estanpol  Çubuklu Oda Kokusu 100 ml

Estanpol Çubuklu Oda Kokusu 100 ml

Fiyat : ₺480,00(KDV Dahil)

 

Antik şehirlerimizin baştacı, bir çok medeniyetin başkenti İstanbul 'a atfedilen Estanpol , bu şehirle özdeşleşmiş Erguvan ağaçlarının boğaz esintisiyle karışan eşsiz kokusundan ilham alınarak tasarlandı.

Estanpol  Çubuklu Oda Kokusu, antik İstanbul'u baştan başa kuşatan yeşil alanlarının otsu  ve yeşil yapraklardan gelen notalar ile açılış yapıyor. Sonrasında kokunun ana temasında görkemli erguvana, gül, siklamen ve müge çiçiekleri eşlik ederek bizi İstanbulun çiçeklerle bezeli doğasına götürüyor. Kokunun alt notalarında yer alan yasemin ve deniz notaları ile boğazın esintili havası içimize işliyor.

Kullanım Şekli:  Ahşap başlığı çevirerek çıkartın, tıpayı çıkarttıktan sonra ahşap başlığı tekrar takın. Ürünle birlikte gelen rattan bambu çubukları şişenin içerisine yerleştirin. Çubukların kokuyu emmesi ve tüm ortama yayılması için yaklaşık oniki saat gerekecektir.  Kokunun etkili şekilde ortama yayılması için çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ederiz. Ortamdaki  koku seviyesini isteğinize göre  çubukları azaltıp veya artırarak ayarlayabilirsiniz. Çubukları yakmayın. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat edin

 

:
Cinsiyet
UNISEX
Kütlesi
100ML
Kab Maddesi
CAM