Green Tea Asian Spa Ritual El ve Vücut Losyonu 250 ml
Green Tea Asian Spa Ritual El ve Vücut Losyonu 250 ml

Green Tea Asian Spa Ritual El ve Vücut Losyonu 250 ml

Fiyat : ₺89,90(KDV Dahil)

 

Maison Pereja'nın uzakdoğuya ait Yeşilçay kokusunu yeniden yorumladığı Green Tea Asian Spa serisi, iç ferahlatan kokusu ile sizlere huzur duygusunu yaşatıyor.  Üst notalarında ferah bergamot notalarıyla başlayan koku sonrasında yeşilçay ve yaseminin dinginlik veren notaları ile devam ediyor. Green Tea Asian Spa serisinin kalıcı kokusunu teninizde saatlerce sıkılmadan hissedeceksiniz.

İçeriğinde yararlı yağ ve özütler ile oluşturulmuş formülü ile cildinizi besler ve nem dengesini korumaya yardımcı olur. Üzüm çekirdeği yağı özü ile cildinizin ihtiyaç duyduğu E vitaminini sağlar. Cildin elastikiyatini korur ve gözeneklerinin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ayrıca formülündeki jojoba çekirdeği , aloe vera  yaprağı ve nar özleri ile  cildi besleyerek dış etkenlerin sebep olduğu olumsuz etkilerden korur. Paraben içermez. Hamam ritüelinin dinginleştiren ve arındıran o eşşiz temizlik kokusunu tüm gün cildinizde hissetmenizi sağlar.

Kullanım Şekli: En iyi sonuç için duştan sonra her gün kullanınız. Dairesel hareketlerle cildinize uygulayınız. Kuruması için giyinmeden önce birkaç dakika bekleyiniz.

Uyarı: Harici kullanım içindir. Gıda maddesi değildir. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.

 

 

: