Aspendos Çubuklu Oda Kokusu 100 ml
Aspendos Çubuklu Oda Kokusu 100 ml
Aspendos Çubuklu Oda Kokusu 100 ml

Aspendos Çubuklu Oda Kokusu 100 ml

Antik Aspendos kentinin bulunduğu Antalya ve akdeniz yöresinde yetişen turunçgiller ve portakal çiçekleri , Maison Pereja’nın antik şehirler koleksiyonunda yer alan  Aspendos çeşidi için ilham kaynağı oldu. Aspendos kokusu ,  Akdeniz esintisine karışan  temiz ve ferah çiçeksi notalarıyla, her koklayışta mutluluk ve huzur duygularını uyandırıyor.

Aspendos Çubuklu Oda Kokusu üst notalarında ferah bergamot, mandalina ve yasemin notalarıyla başlayan koku sonrasında turunç manolya ve portakal çiçeğinin coşku veren notaları ile devam ediyor. Koku alt notalarındaki amber ve beyaz misk ve odunsu notalarla  sıcak bir atmosfer hissi yaratıyor.  Aspendos’un  taze ve kalıcı kokusunu haftalarca sıkılmadan hissedeceksiniz.

Kullanım Şekli:  Ahşap başlığı çevirerek çıkartın, tıpayı çıkarttıktan sonra ahşap başlığı tekrar takın. Ürünle birlikte gelen rattan bambu çubukları şişenin içerisine yerleştirin. Çubukların kokuyu emmesi ve tüm ortama yayılması için yaklaşık oniki saat gerekecektir.  Kokunun etkili şekilde ortama yayılması için çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ederiz. Ortamdaki  koku seviyesini isteğinize göre  çubukları azaltıp veya artırarak ayarlayabilirsiniz. Çubukları yakmayın. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat edin.

Cinsiyet
UNISEX
Kütlesi
100ML
Kab Maddesi
CAM