Green Tea Basic Set
Green Tea Basic Set

Green Tea Basic Set

Fiyat : ₺279,70(KDV Dahil)

Özel tasarım kutusunda sunulan hediye setinde

Green Tea Asian Spa Kolonya 250 ml

Green Tea Asian Spa  Sıvı Sabun 400 ml

Green Tea Asian Spa  El ve Vücut Losyonu 250 ml bulunmaktadır.

Maison Pereja'nın uzakdoğuya ait Yeşilçay kokusunu yeniden yorumladığı Green Tea Asian Spa serisi, iç ferahlatan kokusu ile sizlere huzur duygusunu yaşatıyor.

Green Tea Asian Spa  Kolonya 250 ml

Green Tea Asian Spa Kolonya, 80˚ 'lik doğal alkol yapısı ve özgün çalışılmış yoğun koku konsantrasyonlu formülü ile size kolonyanın ötesinde  bir deneyim sunuyor. Üst notalarında ferah bergamot notalarıyla başlayan koku sonrasında yeşilçay ve yaseminin dinginlik veren notaları ile devam ediyor. Green Tea Asian Spa kolonyanın  taze ve kalıcı kokusunu teninizde saatlerce sıkılmadan hissedeceksiniz.

Green Tea Asian Spa  El ve Vücut Losyonu

 

İçeriğinde yararlı yağ ve özütler ile oluşturulmuş formülü ile cildinizi besler ve nem dengesini korumaya yardımcı olur. Üzüm çekirdeği yağı özü ile cildinizin ihtiyaç duyduğu E vitaminini sağlar. Cildin elastikiyatini korur ve gözeneklerinin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ayrıca formülündeki jojoba çekirdeği , aloe vera  yaprağı ve nar özleri ile  cildi besleyerek dış etkenlerin sebep olduğu olumsuz etkilerden korur. Paraben içermez. Hamam ritüelinin dinginleştiren ve arındıran o eşşiz temizlik kokusunu tüm gün cildinizde hissetmenizi sağlar.

Kullanım Şekli: En iyi sonuç için duştan sonra her gün kullanınız. Dairesel hareketlerle cildinize uygulayınız. Kuruması için giyinmeden önce birkaç dakika bekleyiniz.

 

Uyarı: Harici kullanım içindir. Gıda maddesi değildir. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.

:
Green Tea Basic Set